شماره های تماس

شرکت یگانه نیکا صنعت

شرکت یگانه نیکا صنعت تولید کننده اتصالات فولادی جوشی با کادری مجرب و متخصص در امر تولید فعالیت خود را در راستای خود کفایی از سال 1376 با مجوز رسمی از وزارت صنایع و معادن آغاز کرده است. این واحد دارای گواهی فعالیت صنعتی می باشد که تولید خود را از زانویی سایز ½ اینچ گازی شروع و طی این سال ها با بهره گیری از مهندسین و تکنسینهای مجرب خط تولید خود را تا سایز 12اینچ شامل زانویی ، سه راهی ، تبدیل ، کپ و نیپل در SCH20 ، SCH40 و SCH80 ارتقا داده است.
همچنین این شرکت در سال 1392 تولیدات خود را جهت رضایت مندی مشتریان ارتقا داده و موفق به اخذ استاندارد اجباری و در سال 1395 موفق به دریافت انواع ایزوهای معتبر از شرکت لوتوس ایتالیا گردیده و در وندور لیست شرکت ملی گاز ایران (NIGC) ، شرکت ملی نفت ایران (NIOC) ، شرکت کالای نفت و فلات قاره قرار دارد.
شرکت یگانه نیکا صنعت همواره با اجرای انواع آزمایشهای مختلف شامل تست هیدرواستاتیک، تست های غیر مخرب PT &MT، لامپ UV، ضخامت سنج دیجیتال، حرارت سنج دیجیتال، سختی سنج دیجیتال و... در آزمایشگاه مجهز خود اقدام به آزمایش می نماید و همچنین با آزمایشگاه های دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه رازی جهت کنترل کیفیت محصولات خود همکاری به عمل می آورد.
شرکت یگانه نیکا صنعت محصولات خود را با استاندارد های IGS ، ANSI ، ASME و با بهترین متریال ها تولید می کند و تامین کننده انواع فلنج ها و دولت های کربن استیل می باشد .

شرکت یگانه نیکا صنعت آماده هرگونه مشاوره و همکاری با شرکت های نفت گاز ، پتروشیمی و پالایش می باشد .


دریافت فایل

ادامه...

دفتر مرکزی
شماره های تماس
  • ۳۳۹۴۳۳۲۰ ۰۲۱
  • ۳۳۹۴۲۲۴۹ ۰۲۱
  • تهران ، خیابان خیام شمالی ، کوچه روحی ، پاساژ ۱۱۰ ، طبقه همکف ، پلاک ۱۴ ۰

شماره های همراه
  • ۹۱۰۱۶۵۴۳۹۹ ۰۰۹۸


ایمیل ها

وب سایت ها

دفتر مرکزی
تهران،
خیابان خاوران ، بعد از خاور شهر ، خیابان صنایع ، پلاک 4