درباره پمپ ییلدیز

Yıldız Pompa برای انتقال مایعات چسبناک و نیمه چسبناک که از نزدیک با این صنعت هستند ، تولید پمپ دنده های داخلی اکسنتریک ، پمپ های دنده مغناطیسی ، پمپ های دنده مدولار ، پمپ های دنده مارپیچی ، پمپ های پره ای و پمپ های لوب را تولید می کند.

از پمپ های دنده ای تولید شده توسط Yıldız Pompa در موارد زیر استفاده می شود:

ساینده ها ، چسب ها و پرکننده ها ، محصولات زراعی فرهنگی ، قیر ، بیو دیزل ، نوشیدنی ها ، شیمیایی ، شکلات ، اتانول ، روغن ، فیبر ، مواد غذایی ، روغن و سوخت دیگهای بخار ، روغنکاری ، کاربردهای OEM ، تولید نفت ، پالایشگاه روغن ، پوشش رنگ ، مراقبت شخصی محصولات ، پزشکی ، پلاستیک ، پلیمرها ، فوم پلی اورتان ، جوهرهای چاپی ، کاغذ ، خنک کننده ، لاستیک ، صابون و مواد شوینده ، شکر و غیره

Yıldız Pompa ، که فعالیتهای تولید را در آزمایشگاههای تحقیق و توسعه مدرن و شرایط تکنولوژیکی مدرن انجام می دهد ، رهبر صنایع اصلی است که در آن استفاده از محصولات ارائه می شود. این کشور همچنین با افزایش حرکت و اشتغال تأمین شده توسط بخش صنعت ، که در داخل هدف تولید است ، در بخش مهم تقویت می شود.

Yıldız Pompa ادعای خود را با ظرفیت تولید انواع پمپ های چرخ دنده ای که صنعت ما به آن نیاز دارد با کارکنان با تجربه و مجرب خود در زمینه تولید و فروش و با استاندارد خدمات قابل اعتماد و با کیفیت انجام نمی دهد.

Yıldız Pompa ، که ترکیبی از تولید با کیفیت و طرز کار عالی با تحویل به موقع و پشتیبانی پس از فروش است ، در مدت زمان کوتاهی رهبر بوده است.

Yıldız Pompa با استفاده از پمپ های با کیفیت اروپایی خود با قیمت های رقابتی ، به مشتریان هر ملت خدمت می کند.

اصل اصلی Yıldız Pompa به طور مداوم در حال بهبود است. ما پمپ هایی با کیفیت بالا را با ماشین آلات تکنولوژیکی مدرن تولید می کنیم. هدف ما افزایش رضایت مشتری از طراحی ، محصول و خدمات پس از فروش است.

Yıldız Pompa 40 پرسنل را استخدام می کند ، که همه آنها دارای مجرب و مجرب مکانیک و تکنسین های مونتاژ هستند. 6 مهندس وجود دارند که از تولید حمایت می کنند.

مساحت داخلی ما تقریباً 5000 متر مربع است. برنامه های طراحی سه بعدی در تحقیق و توسعه استفاده می شود. ماشین آلات پیشرفته مانند CE Axial CNC تراش ، مرکز ماشینکاری افقی و برنامه CAM در منطقه ساخت استفاده می شوند. میزان تولید سالانه ما حدود 3500 پمپ است.

ما در استانداردهای ISO 9001 تولید می کنیم. محصولات ما گواهینامه CE هستند.

پمپ های بی شماری ما با موفقیت در ترکیه و صنایع جهانی کار می کنند. به کسانی که علاقه مند به درخواست ویژه هستند داده می شود ، زیرا تهیه لیست مرجع طولانی در اینجا غیرممکن خواهد بود.