الکتروموتور ضد انفجار مگاکو
شماره های تماس

الکتروموتور ضد انفجار مگاکو

الکتروموتور ضد انفجار مگا کو
بازرگانی مگاکو با هدف تامین موتورآلات صنعتی و ارائه مشاوره به صنعتگران عزیز، مفتخر به همکاری با صنایع مختلف از جمله: صنایع نفت و گاز صنایع مواد غذایی و دارویی فولاد سیمان و ... می باشد.
همچنین مگاکو با طراحی و ارائه بوستر پمپ های آبرسانی و آتشفشانی (دور متغیر و دور ثابت) از برندهای معتبر، افتخار همکاری با پروژه های عمرانی را در زمینه تجهیز تاسیسات دارد.
گروه مگاکو با بکارگیری تجربیات و اطلاعات به روز کارشناسان مجرب خود و ارائه خدمات ویژه، از جمله: مشاوره قبل و بعد از فروش در جهت افزایش رضایت صنعتگران محترم بوده و سعی در یاری نمودن صنعت کشور دارد.

شرکت بازرگانی مگاکو

بازرگانی مگاکو با هدف تامین موتورآلات صنعتی و ارائه مشاوره به صنعتگران عزیز، مفتخر به همکاری با صنایع مختلف ؛ از جمله : نفت وگاز، صنایع مواد غذایی و دارویی، بسته بندی، فولاد،،سیمان و... می باشد. بازرگانی مگاکو با واردات الکتروموتورهای ضد انفجار (EEX)برند weg برزیل و سایر برندهای معتبر در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی افتخار همکاری با پالایشگاه ها و... دارد. همچنین گروه مهندسین مگاکو با طراحی و ارائه بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی(دور متغیر و دور ثابت)از برندهای معتبر از جمله:EBARA-LOWARA-PENTAX-GRUNDFOS افتخار تجهیز پروژه ها را در زمینه تاسیسات دارد. گروه بازرگانی و صنعتی مگاکو با کادری مجرب از کارشناسان فنی ، همواره آماده ارائه خدمات از جمله ؛مشاوره قبل و بعد از فروش ، در جهت افزایش رضایت صنعتگران محترم می باشد و سعی در یاری نمودن صنعت کشور دارد.

معرفی کلی محصولات :

- وارد کننده الکتروموتور ضد انفجار ( EEX ) برند WEG برزیل


دریافت فایل

  ادامه...

  دفتر مرکزی
  شماره های تماس
  • ۳۳۹۵۰۹۳۷ ۰۲۱
  • ۳۳۹۹۴۶۲۷ ۰۲۱
  • ۳۶۶۱۶۷۴۰ ۰۲۱
  • http://megaa.ir/ ۰

  شماره های همراه
  • آقای گرگی ۹۱۲۲۲۶۴۴۱۰ ۰۰۹۸

  شماره های فکس
  • ۳۶۶۱۶۷۵۱ ۰۲۱

  ایمیل ها

  وب سایت ها

  دفتر مرکزی
  تهران،
  خیابان سعدی جنوبی ، کوچه خوانساری ، نبش پاساژ امیرکبیر ، پلاک 38